PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34735}
6,5 45 988
ocen
6,5 10 1 45988
5,2 6
ocen krytyków
S.W.A.T. Jednostka Specjalna
powrót do forum filmu S.W.A.T. Jednostka Specjalna

Niestety pomimo talentu Farrella i S.L.Jacksona film okazał się niewypałem. Miał być porządny thriller o najlpeszej jednsotce antyterrorystycznej w USA a wyszedł przeciętny akcyjniak. Farrell nie powala na kolana jak w TELEFONIE tez niestety.... Fabułą stara się nas zaskakiwać niejednym pod koniec zwrotem akcji, ale ku zaskoczeniu widzów - zwroty te sa za abrdzo oklepane na ten gautnek filmu - przez co przeidywalen prawie w 100%! Ale ten film to ne same minusy - jest dobry Jackson (choć też nie w szczytowej formie), kilka naprawde dobrych scen akcji + bardzo dobre sceny treningu Farrela i jednostki (grupy całej)... kilka śmiesznych tekstów...dużo wybuchów, stzelanin, pościgów i jedna fajna piosenka na soundtracku - "
Linkin Park - Figure .09" [!!!]
niestety akcja nie powala gdyz jje temop neistety jest nizbyt szybkie, a pod koniec film zaczyna się juz nuzyc (choć długi nie jest)...
nie liczyłem na porządny dramta policyjne ale na rozywkowe kino akcji - niestety anwet tego nei otrzymałem - dostałem rozrywkwoey wprawdzie ale bardzo przeciętny akcyjniak z drugiej półki niestey w hollywood
ogladnac mozna ale tylko jak nie bedzie nic innego
ogólnie miejscami neizła rozrywka ale absolutnie nic specjalnego
6/10 - niezły...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones