PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34735}
6,5 45 988
ocen
6,5 10 1 45988
5,2 6
ocen krytyków
S.W.A.T. Jednostka Specjalna
powrót do forum filmu S.W.A.T. Jednostka Specjalna

9/10

ocenił(a) film na 9

Bardzo dobry, ciekawy i zaskakujący! Oczko niżej za hmm taki sobie pojedynek na końcu. Najlepsze jest w filmie: "kto mnie uwolni dostanie 100 mln dolarów". Świetne!

ocenił(a) film na 6
ReMi_3

nie zasługuje na 9/10. 6/10 to góra. zacznij oglądać dobre filmy, żeby móc odróżniać dobry od złego.

ocenił(a) film na 9
Satch

No bo Ty jesteś ekspert filmowy, Ty mówisz 6/10 i każdy na świecie też musi. Śmieszny jesteś...

ReMi_3

Film jak film, ale na pewno nie zasługije na 9/10. Może się podobać ludziom , którzy interesują się bronią i policją i tymi sprawami. Innych fabuła opierająca się nie na jakiejś intrydzę i pomyśle, ale na pokazaniu jak SWAT wygląda naprawdę nie zaciekawi. To trochę film dokumentalny jak dla mnie.

użytkownik usunięty
krzychu_10

Dla mnie w miare ciekawy przez pierwsze pół godziny.Później musiałem już walczyć z snem(a było wczesne popołudnie).Kolejna czysto hollywoodzka produkcja.No i ogromny minus za polskiego penetratora.Takie ośmieszanie Polaków cholernie mnie wkurza.Aha i mam pytanie.Czy możliwe jest zestrzelenie helikoptera bronią snajperską?

użytkownik usunięty

a i jeszcze jedno,fajnie zrobione zdięcia(to zasługuje na plus)

owszem, zestrzelenie helikoptera bronia snajperska jest mozliwe. trudne, ale wykonalne.

a co do filmu to tak 5-6/10. nic specjalnego, ale mozna ogladac bez odruchu wymiotnego.

kabat

Ja obejrzałem go tylko dla Michelle Rodriguez, Colina Farrella i Samuela L. Jacksona. Bez nich to by była lipa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones